HAYATA RENK VER

20.04.2018


Hayata Renk Ver Derneği ile beraber Zeynep Kamil Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Bölümünü renklendirdik.
Hayata Renk Ver Derneği

NİSAN 2018 SAYISINDAYIZ

01.04.2018

PARENTS
DOĞUM ŞEKLİ ALERJİYİ TETİKLER Mİ , ÇİÇEKLERİN PEŞİNDE KEŞİF ROTALARI , DİYABET ...
Nutrigen Your Healthy Living Dergisi 2018 Nisan Sayısında

05.04.2018


Sağlıklı Yaşam, doğal sağlık ürünleri konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen ayrıca güncel sağlık haberlerini yayınlayan Your Healthy Living dergisinde Nutrigen ürünleri yerini aldı.İngiltere'de her ay yayınlanan sağlık dergisini incelemek için tıklayınız.

VITAMIXIN BASINDA

30.03.2018
MART 2018 SAYISINDAYIZ

01.03.2018
  • Nutrigen Bebeğim ve Biz
  • Nutrigen Minika
  • Nutrigen Basında
  • Nutrigen Etkinlik

BEBEĞİM VE BİZ
Hamilelik döneminde ve bebeklerini büyütürken anne-babaların bilmek istediği her şeyi bulabilecekleri bir başucu rehberidir. Çocuk sağlığından, eşlerin birbirleriyle ve çocuklarıyla olan iletişimine; anne adayı, bebek ve çocukla ilgili uzman görüşlerine kadar her türlü konuyla ilgili geniş bir bilgi yelpazesi sunan dergiyi keyifle okuyacaksınız.?

PARENTS
3 FARKLI GÖZDEN DOWN SENDROMU, KÜTÜPHANELER KİTAPSIZ VE ÇOCUKSUZ KALMASIN, 4 ELEMENTİN ANNE SÜTÜNE ETKİSİ, ÇOK DİLLİ OLABİLMEK NASIL MÜMKÜN?

MİNİKA ÇOCUK
Tik Tak Tik Tak Saatler, Ayın Kahramanı Kamyon Kasabası, EĞLENCE, ETKİNLİK, OYUN, MASAL, BULMACA HEPSİ BU SAYIDA!

NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS
Yerçekimsiz Hayat, Yarıyıl Eğlencesi, Şirinlik Bilimi, Akıllı Oyuncak, Kış Hakkında


Bebeğim ve Biz , Minika Çocuk , Parents , National Geographic Kids


ŞUBAT 2018 SAYISINDAYIZ

01.02.2018

BABY & YOU
Hamilelikte aklınıza gelen sorular, Gardınızı alın! Bulaşıcı hastalıklar, En zor çocuklar iştahsız olanlar... ‘Adem Güneş’in yorumlarıyla’, ONLAR SEVGİYLE BÜYÜR!
OCAK 2018 SAYISINDAYIZ

01.01.2018

BABY & YOU
Kayağa dair her şey, Sömestr için popüler etkinlikler, Ateş Paniğe gerek yok, Kış Hastalıkları, Bağışıklığını kuvvetlendir, Hastalıklara karşı hazırlıklı olsun, Soğuk havalarda hamile olmak,Ne yemeli nasıl giyinmeli nelere dikkat etmeli, Kitap en iyi dost tur

BEBEĞİM VE BİZ
Bebeğimle Geziyorum, Annelere Tüyolar ve Gezgin Anne Hikayeleri, Çocuklar Karakteri Babadan Kişiliği Anneden Alıyor, Hamileliğin Hangi Döneminde Hangi Egzersizi Yapmalı?

MİNİKA ÇOCUK
İş Makineleri, Hayvalar İş Başında, Miniktim Minnacıktım

NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS
Yerçekimsiz Hayat, Yarıyıl Eğlencesi, Şirinlik Bilimi, Akıllı Oyuncak, Kış Hakkında
ARALIK 2017 SAYISINDAYIZ

01.12.2017

NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS
Dikkat! Timsah çıkabilir, Şaşırtan Hayvanlar, Fun English, 5 Duyu ve süper güçler, 5 Akıllı oyuncak, 30 İlginç bilgi, Sinema molası, Fosforlu timsah maskesi!

BEBEĞİM VE BİZ
Hamilelikte neler güvenli neler değil, Işık Çağı Çocukları, Çocuklara beklemeyi nasıl öğretebilirsiniz,Beden yapım normal doğum İçin uygun mu , Devam sütü beslenme hakkında herşey, 2017'nin Enleri

MİNİKA ÇOCUK
Süper Doktorlar, Doktor Aletlerini TanıyalımEKİM 2017 SAYISINDAYIZ

01.10.2017

ÇOCUK DERGİSİ


NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS
Süper Buluşlar, Sıradışı Baykuşlar, Kostüm Partisi

PARENTS
Ağlarken ne demek istiyor? bu yaşadıkları onun için büyük bir şok, Balık yağı şart mı, Anne sütü mucizesi, Okullar açıldı mikroplar saçıldı, Kendin boya kendin yaşa,BOYAMA YARIŞMASINA KATIL / BİLGE MİNİK EYLÜL 2017 SAYISINDAYIZ

01.10.2017

boyama yarismasi
BİLGE MİNİK TEMMUZ - AĞUSTOS 2017 SAYISINDAYIZ

01.07.2017

BİLGE MİNİK
PARENTS HAZİRAN 2017 SAYISINDAYIZ

01.06.2017

Nutrigen çocukların sağlıklı gelişimi için bilgilendirdi

"İzmir etkinliğinin destekcilerinden Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları hem etkinlik girişinde kurduğu stantta anneleri bilgilendirip örnek ürünlerinden dağıttı hem de Uzman diyetisyeni ile söyleşi esnasında annelerin çocuk beslenmesi ile ilgili sorularını yanıtladı.Nutrigen ayrıca programa katılan annelerden üçüne çekilişle büyük birer ürün sepeti hediye etti."


Nutrigen Gezgin Anneler EtkinlikParent Haziran Saysında Neler Var ; Bakımlı Annelerin Tercihleri,Annelik Babalığa Engel mi?,İyimser Çocuklar,Hamilelik,Anneler ve Kızları,Babalar ve Oğulları,Güneşin YüzüNUTRİGEN SIRBİSTAN 2017

31.05.2017
MİNİKA ÇOCUK 2017 MAYIS SAYISINDAYIZ

01.05.2017MİNİKA ÇOCUK dergisinde okul öncesi döneme yönelik zeka geliştirici etkinlikler, bilmeceler ve bulmacalarla karşılaşırken; şiir gibi resimlerin yanında çocuk edebiyatının seçkin kalemlerinden masallar ve şiirler de okuyacaksınız.

Tüm Bayilerde


GEZGİN ANNELER KLUBÜ İLE İZMİRDE ANNELERLE BULUŞTUK.

06.05.2017 - 07.05.2017

6 – 7 Mayıs 2017 İzmir Hilton'da gerçekleşen Gezgin Anneler Klubu etkinliğinde katılımcılarımızdan gelen soruları yanıtladık.Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları olarak projeye katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.


GEZGİN ANNELER PROJESİ RESMİ WEB SAYFASI
PROJENİN AMACI : Anneleri, bebekleri/çocukları ile sosyal hayatta daha fazla yer alabilmeleri için cesaretlendirmek.
PROJENİN HEDEFİ: Her ay bir şehirdeki annelerle buluşmak ve 1 yıl içinde binlerce anneye dokunmak.


DR. ÖZGÜR GÖKNEL İLE ÇOCUK SAĞLIĞI ÜZERİNE BİLMEDİKLERİMİZ, RÖPORTAJ, PARENTS, NİSAN 2017

01.04.2017

Doğduğu andan itibaren “doydu mu acaba?” diye düşündüğünüz bebeğiniz günün birinde obez olursa ne yaparsınız? Bu riskin market raflarından size göz kırptığının farkında mısınız? Peki ya benim çocuğum yeterince yemek yiyor derken yediği şeylerin kalorisi kadar besin değerlerini de inceliyor musunuz? Ya iştahsız dedikleriniz için neler yapıyorsunuz? Merak ettik sorduk Dr. Özgür GÖKNEL ile çocuk sağlığı üzerine ilginç bilgiler edindik. Okurken şaşıracaksınız.


Nutrigen Ferromixin


PARENTS MART SAYISINDA NUTRİGEN SİZLERLE

01.03.2017

Nutrigen Ferromixin Çocuklarda Demir Takviyesi - Dergi KüpürüBABY & YOU MART SAYISINDA

01.03.2017

Nutrigen Ferromixin Demir eksikliği- Dergi KüpürüŞAMPİYON OLAN ÇOCUKLAR NUTRİGEN SUPRA İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ!

23.10.2016

A&S Open 2016 U-12 Tenis Turnavası derece yapan şampiyonlar ödüllerini Nutrigen'den aldı.


NUTRIGEN KIDS CLUB YENİLENİYOR

30.01.2016

Çocuklarımız için 4 farklı dilde Flash Card uygulamasını hazırladık.İngilizce,Fransızca,İspanyolca ve İtalyanca birçok kelimeyi çok pratik şekilde öğretebilirsiniz.Görsel ve işitsel olarak hazırladığımız Flas Card uygulamamızı incelediniz mi?


OKUSUN DA BÜYÜSÜN KİTAP KAMPANYASI

23.01.2016

Çocukları sağlıklı bir geleceğe hazırlayan Nutrigen’den kitap kampanyası başlıyor. Çocuklarımız Nutrigen ile okusun da büyüsün diye, kitap ihtiyacı bulunan okullarımıza Nutrigen Kütüphanesi kuruyoruz. Bu kampanya siz değerli Nutrigen ailelerinin katkılarıyla büyüyecek. Kitap ve kırtasiye ihtiyacı olan çocukların yüzünü güldürecek kampanyamız için kitap ve kırtasiye yardımlarınızı bekliyoruz. Hep beraber çocukları sağlıklı ve aydınlık bir Türkiye’ye hazrlıyoruz. Kimse kitapsız kalmasın, tüm çocuklar Nutrigen ile Okusun da Büyüsün.

Önemli Not: Kitap ve kırtasiye malzemesi gönderilerinizi Yurt İçi Kargo ile yapınız. Yurt İçi kargoya ‘Mikro-Gen İlaç’a gönderi yaptığınızı belirttiğiniz takdirde sizlerden herhangi bir ücret alınmadan tarafımıza gönderileriniz ulaştırılacaktır.

NUTRIGEN İLE OKUSUN DA BÜYÜSÜN BLOG SAYFASINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ...