Çocuklar İnsanoğlunun Atasıdır!

Sağlıklı çocuklar sadece bugünün değil tüm geleceğimizin temelidir. Kirlenen çevre ve kaynaklar, kalori miktarının arttığı beslenme alışkanlıkları, nüfus artışı ve rekabet gibi tehditler ni ve sağlığını etkilemektedir.

Yapılan çalışmalar gıdaların her geçen yıl içinin boşaldığını; yani vitamin, mineral ve insanlar için faydalı mikro besin kaynaklarının azaldığını göstermektedir. Ayrıca, giderek kirlenen hava, toprak ve denizler besin kaynaklarını çocuklar için geçen yıllara göre daha elverişsiz hale sokmaktadır.

İşte, Nutrigen, farklı çocukların farklı ihtiyaçları için geliştirilmiş , çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlayan dır. Nutrigen, çocukların günlük beslenmelerine katkı sağlayarak hem bugün hem de yarın için daha sağlıklı çocuklar yetiştirmektedir.

Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları son bilimsel gelişmeler ışığında geliştirilmiş farklı formda ürünleri tüm çocuklara armağan eder. Nutrigen’in geniş ürün yelpazesi içerisinde , çocuk gelişim şurupları,toz formda vitamin ve mineral takviyeleri ile toz içecekler bulunmaktadır.