Mercimek Çorbası

Nutrigen Nutrifoods Çabuk Çorbalar içeriğinde yüksek oranda diyet lifi içeren, vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş, düşük kalorili ve lezzetli çorbalardır. Nutrigen Nutrifoods, çocuklara anında sağlıklı ve lezzetli çorbalar hazırlamak için pratik çözümler sunar.

Mercimek Çorbası: 30 g Nutrifoods Lifli Mercimek Çorbası’ nı kuru bir kaseye koyun ve üzerine 200 mL sıcak su ekleyin. Çözünene kadar iyice karıştırın ve yeme sıcaklığında olmasına özen gösterin. Karışım katılaşırsa üzerine biraz daha su ekleyin ve karıştırın.

Yüksek oranda diyet lifi içerir: Yüksek diyet lifi tüketimi, düzenli yapılan fiziksel aktiviteler ve düşük kalorili gıda tüketimi aşırı kilolu olma durumuna ve kilo alımına karşı vücudu korur. Boş kalorili gıdalar yerine besleyici gıdaların tüketilmesi genel sağlığın korunmasına yardımcı olur. Nutrigen Nutrifoods, her bir servisinde vücudun genel sağlığı için önemli olan 9,2 g diyet lifi içerir.

Besleyicidir: Çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmeleri için vitamin ve mineral desteklerin yapılması son derece önemlidir. Nutrigen Nutrifoods, vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde çocuğunuzun genel sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Çok düşük kalorilidir: Yüksek kalorili olmasına rağmen besleyici değeri düşük gıdaların tüketilmesi çocukluk çağı obezitesinin en önemli nedenlerinden biridir. Nutrigen Nutrifoods, düşük kalori değeri ve zengin besleyici özelliği sayesinde çocukları boş kalorili gıda tüketimine karşı korumaya yardımcı olur.

Lezzetlidir: Sağlıklı gıdalar yerine kalori değeri yüksek fakat boş kalori içeren, abur cubur olarak adlandırılan yiyeceklerin tercih edilmesinin en önemli sebebi tatlarıdır. Çocuklar çoğu zaman sağlıklı olan yiyecekleri lezzetsiz buldukları için yemek istemezler. Bu sebeple Nutrigen Nutrifoods, çocukların asla karşı koyamayacağı enfes tatlarda üretilmiştir.
.test
.test
.test