• Nutrigen Portakallı, lifli, Vitamin ve Mineral içeren içecek tozu ile hemen lezzetli içecek
  • Tepeleme dolu 1 tatlı kaşığı (yaklaşık 4g) dolusu Nutrigen Narlı içecek tozunu kuru bir su bardağı içerisine boşaltın. Üzerine su bardağı dolana kadar (yaklaşık 200 mL) soğuk veya ılık su ilave edin.

Portakallı Toz İçecek Portakallı Toz İçecek

Nutrigen portakallı lifli toz içecek çözünebilir diyet lifleri ile Glucomannan ve vitamin, mineraller ile zenginleştirilmiş lezzetli bir içecektir.

Nutrigen Portakallı, lifli, Vitamin ve Mineral içeren içecek tozu ile hemen lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz. Tepeleme dolu 1 tatlı kaşığı (yaklaşık 4g) dolusu Nutrigen Narlı içecek tozunu kuru bir su bardağı içerisine boşaltın. Üzerine su bardağı dolana kadar (yaklaşık 200 mL) soğuk veya ılık su ilave edin. Çözünene kadar karıştırın. Hazırladıktan sonra yarım saat içinde tüketilmelidir. Kıvamlı olursa su ilave edebilirsiniz. Hazırladığınız içeceği yemeklerden önce veya yemeklerle birlikte tüketiniz.

4 – 12 yaş ve üstü: Günde 3 (üç) defa 1 tatlı kaşığı içecek tozu ile hazırlanan Nutrigen Narlı İçecekten tüketmeleri önerilir.

1 – 3 yaş: Günde 2 (iki) defa 1 tatlı kaşığı içecek tozu ile hazırlanan Nutrigen Narlı İçecekten tüketmeleri önerilir.

1 yaşın altındaki çocuklara vermeyiniz. Belirtilen miktarlardan fazla kullanmayınız. Lifler su ile daha iyi çalıştıkları için bol su ile tüketilmelidir. Lif kullanımına belirtilen miktarların altında başlayıp, birkaç gün içinde önerilen miktara ulaşmanız uygun olur. Ailenizde herkesin seveceği tattadır.

Nutrigen Portakallı Toz İçecek Nasıl Yapılır?

◄ Lifli Toz İçecekler
facebook da paylaş twitter da paylaş google da paylaş