Çocuklar İnsanoğlunun Atasıdır!

Sağlıklı çocuklar sadece bugünün değil tüm geleceğimizin temelidir. Kirlenen çevre ve kaynaklar, kalori miktarının arttığı beslenme alışkanlıkları, nüfus artışı ve rekabet gibi tehditler çocukların beslenmesini ve sağlığını etkilemektedir.

Yapılan çalışmalar gıdaların her geçen yıl içinin boşaldığını; yani vitamin, mineral ve insanlar için faydalı mikro besin kaynaklarının azaldığını göstermektedir. Ayrıca, giderek kirlenen hava, toprak ve denizler besin kaynaklarını çocuklar için geçen yıllara göre daha elverişsiz hale sokmaktadır.

Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en büyük sorunlarından bir tanesi aşırı kilo alımı ve obezitedir. Obezite tüm toplumların bugünü ve yarınını etkileyen önemli bir sağlık sorunudur. Özellikle çocukluk çağından görülen aşırı kilo alımı ve obezite yetişkinlik döneminde ciddi sorunlara yol açabilmektedir.

İşte, Nutrigen, farklı çocukların farklı ihtiyaçları için geliştirilmiş , çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlayan çocuk gelişim şuruplarıdır. Nutrigen, çocukların günlük beslenmelerine katkı sağlayarak hem bugün hem de yarın için daha sağlıklı çocuklar yetiştirmektedir.

Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları son bilimsel gelişmeler ışığında geliştirilmiş farklı formda ürünleri tüm çocuklara armağan eder. Nutrigen’in geniş ürün yelpazesi içerisinde damlalar, şuruplar, toz formda vitamin ve mineral takviyeleri ile toz içecekler bulunmaktadır.

Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları içerisinde yeni doğan dönemi için vitamin ve mineral damlası, daha sonraki yaş grupları için balık yağı ve omega şurupları, kış döneminin daha rahat geçirilmesi için propolis ekstreli şurup ile beraber 10 üzerinde ürün bulunmaktadır. Ürünlerle ilgili daha ayrıntılı bilgi için ürünler sayfasını ziyaret ediniz.