ŞUBAT 2018 SAYISINDAYIZ

01.02.2018

Baby & You
Hamilelikte aklınıza gelen sorular, Gardınızı alın! Bulaşıcı hastalıklar, En zor çocuklar iştahsız olanlar... ‘Adem Güneş’in yorumlarıyla’, ONLAR SEVGİYLE BÜYÜR!Baby and You


OCAK 2018 SAYISINDAYIZ

01.01.2018

Baby & You
Kayağa dair her şey, Sömestr için popüler etkinlikler, Ateş Paniğe gerek yok, Kış Hastalıkları, Bağışıklığını kuvvetlendir, Hastalıklara karşı hazırlıklı olsun, Soğuk havalarda hamile olmak,Ne yemeli nasıl giyinmeli nelere dikkat etmeli, Kitap en iyi dost tur

Bebeğim ve Biz
Bebeğimle Geziyorum, Annelere Tüyolar ve Gezgin Anne Hikayeleri, Çocuklar Karakteri Babadan Kişiliği Anneden Alıyor, Hamileliğin Hangi Döneminde Hangi Egzersizi Yapmalı?

Minika Çocuk
İş Makineleri, Hayvalar İş Başında, Miniktim Minnacıktım

National Geographic Kids
Yerçekimsiz Hayat, Yarıyıl Eğlencesi, Şirinlik Bilimi, Akıllı Oyuncak, Kış HakkındaBaby and You, Bilge Minik, Posta, Minika Çocuk, Bebeğim ve Biz, National Geographic Kids


ARALIK 2017 SAYISINDAYIZ

01.12.2017

National Geographic Kids
Dikkat! Timsah çıkabilir, Şaşırtan Hayvanlar, Fun English, 5 Duyu ve süper güçler, 5 Akıllı oyuncak, 30 İlginç bilgi, Sinema molası, Fosforlu timsah maskesi!

Bebeğim ve Biz
Hamilelikte neler güvenli neler değil, Işık Çağı Çocukları, Çocuklara beklemeyi nasıl öğretebilirsiniz,Beden yapım normal doğum İçin uygun mu , Devam sütü beslenme hakkında herşey, 2017'nin Enleri

Minika Çocuk
Süper Doktorlar, Doktor Aletlerini Tanıyalım


National Geographic Kids,Bebeğim ve Biz,Minika Çocuk


EKİM 2017 SAYISINDAYIZ

01.10.2017

ÇOCUK DERGİSİ


National Geographic Kids
Süper Buluşlar, Sıradışı Baykuşlar, Kostüm Partisi

Parents
Ağlarken ne demek istiyor? bu yaşadıkları onun için büyük bir şok, Balık yağı şart mı, Anne sütü mucizesi, Okullar açıldı mikroplar saçıldı, Kendin boya kendin yaşa,


National Geographic Kids,Parents,Bilge Minik


BOYAMA YARIŞMASINA KATIL / BİLGE MİNİK EYLÜL 2017 SAYISINDAYIZ

01.10.2017

boyama yarismasiBilge Minik & Nutrigen Boyama Yarışması


BİLGE MİNİK TEMMUZ - AĞUSTOS 2017 SAYISINDAYIZ

01.07.2017

BİLGE MİNİK
PARENTS HAZİRAN 2017 SAYISINDAYIZ

01.06.2017

Nutrigen çocukların sağlıklı gelişimi için bilgilendirdi

"İzmir etkinliğinin destekcilerinden Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları hem etkinlik girişinde kurduğu stantta anneleri bilgilendirip örnek ürünlerinden dağıttı hem de Uzman diyetisyeni ile söyleşi esnasında annelerin çocuk beslenmesi ile ilgili sorularını yanıtladı.Nutrigen ayrıca programa katılan annelerden üçüne çekilişle büyük birer ürün sepeti hediye etti."


Nutrigen Gezgin Anneler EtkinlikParent Haziran Saysında Neler Var ; Bakımlı Annelerin Tercihleri,Annelik Babalığa Engel mi?,İyimser Çocuklar,Hamilelik,Anneler ve Kızları,Babalar ve Oğulları,Güneşin YüzüNUTRİGEN SIRBİSTAN 2017

31.05.2017
MİNİKA ÇOCUK 2017 MAYIS SAYISINDAYIZ

01.05.2017Minika Çocuk dergisinde okul öncesi döneme yönelik zeka geliştirici etkinlikler, bilmeceler ve bulmacalarla karşılaşırken; şiir gibi resimlerin yanında çocuk edebiyatının seçkin kalemlerinden masallar ve şiirler de okuyacaksınız.

Tüm Bayilerde


GEZGİN ANNELER KLUBÜ İLE İZMİRDE ANNELERLE BULUŞTUK.

06.05.2017 - 07.05.2017

6 – 7 Mayıs 2017 İzmir Hilton'da gerçekleşen Gezgin Anneler Klubu etkinliğinde katılımcılarımızdan gelen soruları yanıtladık.Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları olarak projeye katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.


GEZGİN ANNELER PROJESİ RESMİ WEB SAYFASI
PROJENİN AMACI : Anneleri, bebekleri/çocukları ile sosyal hayatta daha fazla yer alabilmeleri için cesaretlendirmek.
PROJENİN HEDEFİ: Her ay bir şehirdeki annelerle buluşmak ve 1 yıl içinde binlerce anneye dokunmak.


DR. ÖZGÜR GÖKNEL İLE ÇOCUK SAĞLIĞI ÜZERİNE BİLMEDİKLERİMİZ, RÖPORTAJ, PARENTS, NİSAN 2017

01.04.2017

Doğduğu andan itibaren “doydu mu acaba?” diye düşündüğünüz bebeğiniz günün birinde obez olursa ne yaparsınız? Bu riskin market raflarından size göz kırptığının farkında mısınız? Peki ya benim çocuğum yeterince yemek yiyor derken yediği şeylerin kalorisi kadar besin değerlerini de inceliyor musunuz? Ya iştahsız dedikleriniz için neler yapıyorsunuz? Merak ettik sorduk Dr. Özgür GÖKNEL ile çocuk sağlığı üzerine ilginç bilgiler edindik. Okurken şaşıracaksınız.


Nutrigen Ferromixin


PARENTS MART SAYISINDA NUTRİGEN SİZLERLE

01.03.2017

Nutrigen Ferromixin Çocuklarda Demir Takviyesi - Dergi KüpürüBABY & YOU MART SAYISINDA

01.03.2017

Nutrigen Ferromixin Yeni Nesil Tozlaştırılmış Demir Takviyesi (Özel Beslenme Amaçlı Gıda) Demir, hepimizin bildiği gibi bebeklik döneminde mutlak alınması gereken; bebeğin sağlıklı gelişimi için kritik bir öneme sahip mikro besindir. Özellikle beyin ve sinir sisteminin gelişimi için 6-24 aylık çocuklar için önerilir. Fakat çocuklara demir vermek çok zordur. Tatları, kokuları ve istenmeyen diğer özellikleri ile damla ve şuruplar bebeklerin hiç hoşlanmadığı formlardır. Nutrigen Ferromixin yeni nesil demir takviyesi ile çocuğunuza demir vermek artık çok kolay. Nutrigen Ferromixin toz formdadır. Gıdalara karıştırılarak verilir. Özel teknolojisi ile eklendiği gıdanın tadını ve kokusunu değiştirmez. Çocuğunuz sizin hazırladığınız leziz mamaları yerken demir ile güçlendirilir. Saşeler ile sunulan Nutrigen Ferromixin oldukça pratik. Üstelik paraben gibi koruyucular içermemektedir.

Nutrigen Ferromixin Demir eksikliği- Dergi Küpürü


Nutrigen Ferromixin içerisinde kan değerlerinin hızla düzelmesine yardımcı olan, kan yapımını destekleyen folik asit, çinko, A vitamini ve C vitamini de bulunmaktadır. Bu kompozisyonu Dünya Sağlık Örgütü ve Unicef’in de önerdiği bilinmektedir.ŞAMPİYON OLAN ÇOCUKLAR NUTRİGEN SUPRA İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ!

23.10.2016

A&S Open 2016 U-12 Tenis Turnavası derece yapan şampiyonlar ödüllerini Nutrigen'den aldı.


NUTRIGEN KIDS CLUB YENİLENİYOR

30.01.2016

Çocuklarımız için 4 farklı dilde Flash Card uygulamasını hazırladık.İngilizce,Fransızca,İspanyolca ve İtalyanca birçok kelimeyi çok pratik şekilde öğretebilirsiniz.Görsel ve işitsel olarak hazırladığımız Flas Card uygulamamızı incelediniz mi?


OKUSUN DA BÜYÜSÜN KİTAP KAMPANYASI

23.01.2016

Çocukları sağlıklı bir geleceğe hazırlayan Nutrigen’den kitap kampanyası başlıyor. Çocuklarımız Nutrigen ile okusun da büyüsün diye, kitap ihtiyacı bulunan okullarımıza Nutrigen Kütüphanesi kuruyoruz. Bu kampanya siz değerli Nutrigen ailelerinin katkılarıyla büyüyecek. Kitap ve kırtasiye ihtiyacı olan çocukların yüzünü güldürecek kampanyamız için kitap ve kırtasiye yardımlarınızı bekliyoruz. Hep beraber çocukları sağlıklı ve aydınlık bir Türkiye’ye hazrlıyoruz. Kimse kitapsız kalmasın, tüm çocuklar Nutrigen ile Okusun da Büyüsün.

Önemli Not: Kitap ve kırtasiye malzemesi gönderilerinizi Yurt İçi Kargo ile yapınız. Yurt İçi kargoya ‘Mikro-Gen İlaç’a gönderi yaptığınızı belirttiğiniz takdirde sizlerden herhangi bir ücret alınmadan tarafımıza gönderileriniz ulaştırılacaktır.

NUTRIGEN İLE OKUSUN DA BÜYÜSÜN BLOG SAYFASINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ...